התמחות מיוחדת לפורד מתוצרת ארה"ב

מוסך עמל נבחר ב1993, ע"י היבואן ח.י.ל שהחליט להביא את דגמי פורד ארה"ב לארץ, בין חמשת המוסכים היחידים המוסמכים לטפל ברכבים מדגם אמריקאי כדוגמת: פורד אקספלורר, פורד טאורוס , ופורד טרייסר.

למרות מספר מצומצם של דגמים אלו בארץ מוסך עמל קיבל החלטה להשקיע במותגים אלו ע"י רכישת ספרות מקצועית הכשרה בקורסים וציוד בדיקה מתאים.

מוסך עמל החליט על אף כמות נמוכה של רכבים מיובאים מארה"ב להתמיד במותג ולצבור ידע וניסיון בתחום תוך ראיה עתידית של הגדלת כמות הרכבים הנמצאים בארץ. ולראיה לכך, הצטרפות של כלל מוסכי הרשת לטיפול בדגמים אלו לאחר שגם היבואן דלק מוטורס אשר החליף את ח.י.ל בזיכיון הגביר את היבוא של הדגמים הפחות נפוצים של קבוצת פורד.
דלק מוטורס הכניסה את הדגמים פורד אדג', פורד F350, ופורד אקספלורר המחודש, והיתרון של מוסך עמל הוא בניסיון הרב שנצבר אצלנו בטיפול ומתן שירות לרכבים אשר הביאה דלק מוטורס וזאת בזכות השנים הראשונות אשר מוסך עמל היה במובילים בשירות למכוניות אמריקאיות מתוצרת פורד. בתוספת מכוניות מסוג  לינקולן, פורד מוסטנג ודגמים אחרים שיובאו מארה"ב באופן ישיר ע"י הלקוחות – מצאו בית מקצועי, יעיל ושירות מהיר בהתחשב באספקת חלפים מקוריים לרכבים אלו.

אנו יודעים גם לטפל ברכבים מיוחדים כדוגמת פורד מוסטנג הכולל מגוון מלא של חלקי חילוף מקוריים, על אף שהרכב יובא באופן אישי ולא דרך היבואן.

אנו מאמינים במתן שירות אף לדגמים שאינם נפוצים בכמותם על אף העלויות הגבוהות של תחזוקת מערך שלם למענה מהיר ומידי לטיפולים סטנדרטיים ופתרון בעיות וכמובן תוך שמירה על עלות סבירה ללקוח בהגיעו לטיפול במוסך.

במידה ויש צורך במתן אחריות אנו פועלים מול היבואן ומייצגים נאמנה את הלקוח תוך שמירה על דרישות היצרן למתן מסגרת אחריות.

אם ברשותך רכב מסוג פורד מתוצרת ארה"ב שיובא באופן אישי או ע"י היבואן הרשמי הנך מוזמן להיכנס אלינו למוסך עמל ולהתרשם מהמקצועיות והידע.

צור קשר
* שם:
* דוא"ל:
* טלפון: