אמנת השירות

קסם השירות הינה תכנית אשר מוסך עמל פורד מאזדה פועל על פיה

תכנית זאת באה לשים את הלקוח במרכז כאשר מסביבו פועלים כל אנשי המרכז בשיתוף מלא אתו לאורך כל הפעילות. הלקוח נהנה מתזכורת לגביי מועד הטיפול או הטסט ולקביעת מועד הנוח לו, מרגע שנקבע המועד מחכה ללקוח עמדת עבודה פנויה וחלפים על פי מה שידוע לנו שנדרש לטיפול.
על בסיס תיאום מראש מחכה לכם נציג המוסך וביחד עם הלקוח מבצעים בדיקה משותפת. הלקוח זכאי לבדיקה כללית לרכב פעם בשנה ללא עלות מיוחדת ובמעמד זה הלקוח מקבל הצעת מחיר לטיפול / תיקון הרכב עם אומדן זמן במדויק.

לרשותכם חדר המתנה נעים ומכובד במידה והחלטתם להמתין ובמידה ולא תוכלו ליהנות משרותי הסעה של אחד הנהגים שלנו (על בסיס פנוי).
נוסף על כך מקבל הלקוח טופס מיוחד שמאפשר לו להבין את פירוט הטיפול הנדרש בחלוקה על פי צבעים:
ירוק הדברים התקינים.
צהוב יש להתחשב ולקחת בחשבון צריך לבצע לא דחוף.
אדום יש לבצע ללא דיחוי.

יתרון הבדיקה המשותפת הוא בכך שההסבר ניתן ליד הרכב בסביבה נוחה ללקוח עם הסבר מקסימלי בשפה ברורה וללא הפתעות, לא בזמן והכי חשוב לא במחיר כך שהלקוח אשר בא לקחת את רכבו מקבל למעשה חשבון אשר עבר עליו במשך היום עם הנציג המוסך כמה וכמה פעמים, והוסברו לו אמצעי התשלום אשר נוחים לו.
לפני היציאה מהמוסך מקבל הלקוח תדרוך אחרון לגביי הבאות לאחר מספר ימים יקבל שיחת טלפון מנציג אחר במרכז השירות אשר לא הוא טיפל בו, על מנת לבדוק את שביעות רצונו מהמוסך.
תשובותיו יועברו מידית למנהל המוסך לפתרון מידי של ההערות.

בפרק הזמן שמוסך פורד מאזדה עמל עובד על פי תכנית קסם השירות הוא קיבל ציון של 100 נקודות מתוך 100 במבחנים מצד חברת דלק מוטורס וכמו כן, ישנה שביעות רצון מדהימה מכל הלקוחות אשר משתתפים בתהליך זה.

צור קשר
* שם:
* דוא"ל:
* טלפון: